Adnan Öztürk’te Fenerbahçe önerisi: Galatasaray 10-0 yense ne olacak?

Süper Kupa Finali’ne Fenerbahçe’nin U19 takımıyla çıkacağı iddiaları üzerine Galatasaray Kulübü’nün eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk, Radyospor’a açıklamalarda bulundu.

“HİÇ YAKIŞMIYOR”
“Türk sporsever olarak Süper Kupa için dönen tüm problemleri bitirmemiz lazım. Bu iş, Suudi Arabistan’tan başlayıp Urfa’da hala devam ediyor. Baktığımızda Fenerbahçeli dostlarımızın söylediği sözler çok yanlış, hiç yakışmıyor.”

“GALATASARAY DA U19 TAKIMI İLE ÇIKSIN”

“Fenerbahçe U19 ile çıkacaksa, Galatasaray da U19 takımıyla çıkmalı. Galatasaray’a bu yakışır. Fenerbahçe U19’daki çocuklar da bizim çocuklarımız. Ama o gencecik çocukları Galatasaray’ın as kadrosuna karşı çıkarmak büyük yanlış olur. Çocukları savaşa götürür gibi olur mu? Saygısızlık değil mi? Ayrıca bu tür hareketler Şanlıurfalılara da ayıp. Bence Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılına Türk gençlerimin oynadığı bir maç yakışır.”

“GALATASARAY 10-0 YENSE NE ANLAMI OLACAK?”
“Galatasaray’ın asaletine yakışır bir karar alması gerektiğini vurguluyorum. Bu teklifim Galatasaray yönetiminde nasıl yankı bulur, bilemem. Galatasaray’da yetkili olsam bu karar çoktan verilirdi. Yani bizimkiler 10-0 yense ne anlamı olacak. Fenerbahçe’nin kararını tartışmıyorum. Burada Galatasaray’ın asaletine yakışır bir karar alması gerektiğini vurguluyorum. Böylece tüm dünyaya Galatasaray’ın asaletini göstermiş olacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x