Kayalar Kimya Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’na Hazır!

Kimya sektörünün lider şirketlerinden Kayalar Kimya, boya ve hammaddeleri sektörüne yön veren 9. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcı Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı paintistanbul & Turkcoat’ta sektör profesyonelleriyle buluşacak.

Kayalar Kimya,   8-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuara Genç, Düfa, Woodsol markaları ve Kayalar Endüstriyel Tutkallar ile katılacak ve yenilikçi ürünlerini tanıtacak. Fuar kapsamında konferanslar da düzenlenecek. Bu çerçevede Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kayalar, 9 Mayıs’ta gerçekleştirilecek “Bölgenin Üretim Merkezi Türkiye’de Boya İhracatının Geleceği” konulu panelde konuşmacı olarak yer alacak.

Fuara ilişkin konuşan Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kayalar, “Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Paintistanbul & Turkcoat Fuarı, sektörümüzün en önemli buluşma noktalarından biri. Bu ve benzeri fuarların ve buluşmaların sektörümüzün daha da ileriye taşınması adına büyük önem taşıdığını düşünüyoruz ve bu nedenle markalarımız ile aktif olarak bu platformlarda yer alıyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x